مدیریت برند و مهندسی تبلیغات

برندینگ یا برند سازی فعلی است که در نتیجه آن ارتباطی احساسی و عاطفی میان محصول و یا خدمت مورد ارائه و مشتری برقرار می گردد. مدیریت برند عبارت است از باورها، ارتباطات شفاف و هدفهایی که شرکت یا موسسه بر اساس آن برای مشتریان و جامعه هدف خود ارزش آفرینی می کنند. مدیریت برند علمی استراتژی برند نیروی محرکه اصلی و تعیین کننده برنامه های بازاریابی شرکتها محسوب می شود.
تثبیت موقعیت یک برند نسبت به دیگر رقبا، مشخص کردن جامعه هدف و مصرف کنندگان خاص، قیمت گذاری منطقی، ارتباطات منظم و دقیق با شرکاء به طور کلی و هرگونه ای سیاسی که برای حمایت از برند صورت می گیرد نیازمند دانشی است که حوزه تخصصی خود را میطلبد.

مدیریت برند و مهندسی تبلیغات یک علم نوپا و به روز می باشد. طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا (AMA) برند عبارت است از یک نام، اصطلاح،علامت، نشان، و یا ترکیبی از موارد ذکر شده برای شناسایی کالاها یا خدمات فروشنده تا گروهی از فروشندگان و متمایز کردن این کالاها یا خدمات از دیگر رقبا به کار می رود.
به طورخلاصه نام تجاری سبب شناسایی فروشنده، سازنده و یا ارئه کننده خدمت می گردد.
تعریف فوق به اندازه کافی در اهمیت برند و مهندسی برند گویا و کامل می باشد. نام تجاری در حقیقت تعهد دائمی فروشنده یا خدمات رسان به ارائه مجموعه ای از ویژگیها، مزایا و خدمات خاص به خریداران است.
برند همواره نیازمند گونه ای پاسداشت به صورت پایدارمی باشد. تا زمانی که یک محصول یا خدمت دارای وجه ممیزه مشخصی نباشد نمی توان به سادگی آن را برند نمود و این برند را پاسداری نمود.
برندها دارایی ها نا مشهور موسسات و شرکتها می باشند و باعث افزوده شدن ارزش افزوده سهام می کنند و در نهایت باعث افزایش درآمد و دارایی شرکت یا موسسه می گردند.

 

با ما در عرصه های برندینگ، تبلیغات و تجارت مطمئن گام بردارید

شرکت برندکو با داشتن کادری مجرب و بهره گیری از متخصصین با تجربه مفتخر است تا شما را در این زمینه یاری نموده و مسیر پیشرفت شما را هموارتر نماید.


چرا برندکو؟

گروه برندکو از ابتدا به منظور ارائه خدمات به جامعه صنعتگران و تجار محترم کشور عزیزمان ایران پایه گزاری گردید. برندکو با داشتن کارشناسانی مجرب و کارآزموده تا به امروز موفق گردیده است به بسیاری از شرکتهای فعال در عرصه تجارت خدماتی کامل و بی نقص ارائه دهد.
باور ما در برندکو بر این است که داشتن یک تجارت موفق نیازمند ارائه خدماتی بی نقص به مشتریان می باشد و به همین دلیل کارشناسان ما از ابتدا تا انتها یار و همراه شما در عرصه تجارت و برندینگ می باشند.

 


گامهای ما در مدیریت برند شما

Design by: ramin saffariرامین صفاری

وبلاگ رامین صفاریramin saffari`s blog